گزارش فراخوان تأمین هزینه دوره‌های پیش‌دبستانی برای کودکان محروم

دوستان سلام.

امیدوارم که همگی خوب و سلامت باشید. قصد داشتم بعد از اتمام مهلت فراخوان پیش‌دبستانی، چند نکته در مورد برنامه و کمک‌های مورد نیازبنویسم؛ اما متأسفانه به دلیل مشغله‌هایی که داشتم تا الان موفق به این کار نشدم.

همان‌طوری که احتمالاً در متن فراخوان دیده‌اید، کل مبلغ جمع‌آوری شده در مهلت فراخوان کمی بیش از ۸ میلیون تومان بود. اما عده‌ای دیگر از دوستان بعد از اتمام فراخوان به این برنامه کمک کردند. با احتساب این کمک‌های جدید، مجموع کمک‌هایی که برای این برنامه تاکنون به دست من رسیده است، بالغ بر ۱۰,۶۰۰,۰۰۰ تومان شده است.

مبلغ مورد نیاز این فراخوان، ۱۲ میلیون تومان بوده است. به علاوه، این مبلغ یک مبلغ تخمینی برای هزینه‌های حدوداً ۶ ماه بوده، در حالی‌که طول این دوره نزدیک به ۹ ماه است. بنابراین، این برنامه هنوز هم نیاز به یاری شما دارد. برای مشارکت در این برنامه، همچنان می‌توانید مبلغ مورد نظرتان را به شماره حساب مخصوص مصارف عمومی (بانک مسکن) که در این صفحه معرفی شده واریز کنید، و به من اطلاع دهید تا این مبلغ را برای برنامه‌ی آموزش پیش‌دبستانی در نظر بگیرم.

برنامه‌ی آموزشی پیش‌دبستانی در دو مرکز شروع شده است. اما متأسفانه در مورد یک محله، مکان مناسب برای برگزاری کلاس‌ها هنوز پیدا نشده است. رای‌زنی‌ها برای یافتن مکان ادامه دارد، و امیدوارم که تا یکی دو هفته‌ی دیگر مشکل حل شود.

به خاطر همراهی شما خدا را سپاسگزارم. همگی در پناه خدا باشید.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *